Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No BearsRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.5
The White RibbonRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 3.0
HiddenRated ★ 4.5
Time of the WolfRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Inherent ViceRated ★ 4.5
Grizzly ManRated ★ 4.5