Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
8½Rated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Showing UpRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 4.0
Can I Get a Witness?Rated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Army of ShadowsRated ★ 5.0