Series
Ratings
20
Fight For My WayRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0

Haikyuu!!Rated ★ 4.0

Men on a MissionRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 2.0