Movies
Ratings
164
PassengersRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5

TunnelRated ★ 3.0

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5

Be with YouRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5