Movies
Ratings
502
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
HumintRated ★ 2.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5

HereditaryRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
The SacrificeRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 3.0