Movies
Ratings
792
FleeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
First CowRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5

Escape from MogadishuRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
The 8th NightRated ★ 2.5
The Social DilemmaRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
The BreadwinnerRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.0
Emma.Rated ★ 3.0
The Midnight SkyRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.5
Liberated: The New Sexual RevolutionRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
For SamaRated ★ 4.0