Movies
Ratings
596
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

I Feel PrettyRated ★ 3.0
Viva La VidaRated ★ 3.5
A ManRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
10 MinutesRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 2.5
1st KissRated ★ 3.5
Lost in the StarsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5

The ClientRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 4.0

CobwebRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0