Movies
Ratings
1264
Mountain Queen: The Summits of Lhakpa SherpaRated ★ 4.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5

DefaultRated ★ 3.0
GandhiRated ★ 3.5

Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Station AgentRated ★ 4.5
The Final SemesterRated ★ 4.0

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
MimangRated ★ 3.0
In the SummerRated ★ 2.5
A Man Under The InfluenzaRated ★ 2.0
JCVDRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.5