Movies
Ratings
626
BorderRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Basement SatelliteRated ★ 4.0

JaneRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.0
Duck TownRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0

Will You Be ThereRated ★ 3.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.5

Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 4.0