Movies
Ratings
355

A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5

Inside meRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0

HopeRated ★ 0.5
UsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The MermaidRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5

The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5

King and the ClownRated ★ 3.5