Series
Ratings
39
더 코리안 셰프Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
우리들의 발라드Rated ★ 4.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 0.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
ChobitsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The FrogRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.5