Movies
Ratings
483

Little ForestRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5

The FortressRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0