Movies
Ratings
49

The ThroneRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0

Despicable MeRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0

MinionsRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0

The Last PrincessRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0

The Berlin FileRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.5

Little ForestRated ★ 5.0

Princess MononokeRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5