Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0

200 Pounds BeautyRated ★ 3.0

HarbinRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5

Nameless GangsterRated ★ 3.0