Titles you rated


Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 5.0

Hot Young BloodsRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5

1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5

Extreme JobRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0

A Taxi DriverRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5

TunnelRated ★ 4.0

ArrivalRated ★ 4.0