Titles you rated

CallRated ★ 3.5

Deliver Us From EvilRated ★ 2.5

Green BookRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.0

The Accidental DetectiveRated ★ 3.5

FluRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
ザ・タイタニックRated ★ 3.0

50/50Rated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0