Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5

Now You See Me 2Rated ★ 4.0

TunnelRated ★ 3.5
The NunRated ★ 3.5

The PriestsRated ★ 4.5

MasterRated ★ 5.0

Midnight RunnersRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0