Movies
Ratings
240
Free GuyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
BallonRated ★ 5.0
Secret SuperstarRated ★ 3.0
Out of TuneRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The AwakenerRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Book ClubRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5

I Feel PrettyRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0

Little ForestRated ★ 4.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 5.0