Movies
Ratings
1298
The King's WardenRated ★ 3.0
The Call of the WildRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0

No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 3.0

On Your Wedding DayRated ★ 1.0

MotherRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 1.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5