Movies
Ratings
1305
The IrishmanRated ★ 4.5
LiverpoolRated ★ 5.0

Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5

Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5

A Silent VoiceRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.5
HandphoneRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 3.0
RinguRated ★ 2.5
Miss CongenialityRated ★ 2.0
A Perfect WorldRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 3.0