Titles you rated


Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
The High NoteRated ★ 2.5
Bring Me HomeRated ★ 2.0

Midnight RunnersRated ★ 3.5

AshfallRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 0.5

ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5

Tune in for LoveRated ★ 2.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 0.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0

MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5

MoneyRated ★ 2.5