Movies
Ratings
459
Turning RedRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0- Kill BoksoonRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0