Movies
Ratings
458
Like Someone in LoveRated ★ 4.0
Life and Nothing More...Rated ★ 4.5- A Day OffRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Book-Paper-ScissorsRated ★ 4.0- That Day, on the BeachRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.0
A Confucian ConfusionRated ★ 4.0- Bawa’s GardenRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- Full PlateRated ★ 4.0
- The Last One for the RoadRated ★ 3.5
- That Summer in ParisRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5- The General's MustacheRated ★ 4.0
Claire's KneeRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0