Movies
Ratings
561
Money MonsterRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5- Dark NunsRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 4.0- HarbinRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
TruthRated ★ 4.0
Brave CitizenRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.0- The BrosRated ★ 3.0

A Man and a WomanRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The MoonRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0