Movies
Ratings
113- BargainRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
CarolRated ★ 5.0- Interstellar WarsRated ★ 5.0
Mauvais SangRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0- Steel flowerRated ★ 3.0
25th HourRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 3.0
Dorian GrayRated ★ 3.0
CocktailRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0