Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0