Movies
Ratings
148
MaudieRated ★ 4.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
He Was CoolRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Take OffRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0