Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.0
After YangRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5- Girl in the PictureRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0