Titles you rated
- On the Road, Khaosan TangoRated ★ 2.5
- Rich in LoveRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0- 1922Rated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Dr. NoRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 4.5