Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Black AdamRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5- The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5