Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- The Three Little Pigs 3Rated ★ 2.0
Magic CandiesRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
This Changes EverythingRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
SpencerRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Samaritan GirlRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 3.5- My Annoying MotherRated ★ 3.0