Movies
Ratings
586- The King's WardenRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0- Wall to WallRated ★ 2.0
- MaterialistsRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0- Officer Black BeltRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0