Movies
Ratings
974- WhiplashRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
DancerRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5