Movies
Ratings
389- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0- MaterialistsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Drive-Away DollsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5