Movies
Ratings
279
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Another HeavenRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 3.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The InnocentsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
うる星やつら2 ビューティフル・ドリーマーRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 4.0
(Ab)normal DesireRated ★ 3.5
The Blues BrothersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Minding the GapRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.5
The VillageRated ★ 3.5