Movies
Ratings
338
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 1.5