Movies
Ratings
143- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
BurningRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0