Movies
Ratings
322
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0- Kill BoksoonRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CJ7Rated ★ 5.0
After the RainRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 5.0- BargainRated ★ 5.0
- HEART ATTACKRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5