Movies
Ratings
737- Miss Pettigrew Lives for a DayRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Big LebowskiRated ★ 3.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
RadioRated ★ 0.5
Le Grand ChefRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Unknown WomanRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
- Set It UpRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0