Movies
Ratings
634
Paddington in PeruRated ★ 4.0
Waterloo BridgeRated ★ 4.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Masquerade NightRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
BooksmartRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0