Movies
Ratings
177
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Woman in GoldRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.0- Slow VideoRated ★ 3.5

The WhistleblowerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0