Movies
Ratings
1768
GoodFellasRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Caught StealingRated ★ 3.0- The LaundromatRated ★ 4.0
The ScoreRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
FargoRated ★ 4.0- The Price of GoodbyeRated ★ 2.5

Lucky Chan-silRated ★ 3.5
La HaineRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0