Movies
Ratings
35
HappyendRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 2.5- A Good MotherRated ★ 2.5
- Home without MeRated ★ 3.5
- The House of UsRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Breakfast on PlutoRated ★ 3.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
CustodyRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5