Movies
Ratings
201
IntroductionRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
In Front of Your FaceRated ★ 4.0
Walk UpRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 0.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
Claire's CameraRated ★ 3.0- Hotel by the RiverRated ★ 3.0