Movies
Ratings
225
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
D-WarRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5