Movies
Ratings
1052- The Deepest BreathRated ★ 3.5
- Luther: The Fallen SunRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Kill BoksoonRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 3.5- Life Overtakes MeRated ★ 3.0