Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Woman in the DunesRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
After YangRated ★ 2.5- The Daechi ScandalRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5