Movies
Ratings
521
Memories of TomorrowRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0