Titles you rated

AftersunRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5- MicrohabitatRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0- Waikiki BrothersRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
YojimboRated ★ 5.0
Happy HourRated ★ 4.0