Movies
Ratings
690
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0- ForgottenRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0